Villamos tervező mérnök pozíció két főre

Munkavégzés helye

Kecskemét

Elvárások

  • Erősáramú villamos mérnök (1000V alatt) szakirányú végzettség
  • 2 év tapasztalat egyedi gépek gyártásának területén
  • Villamos tervező szoftverek ismerete
  • Középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • SIEMENS/Unitronics PLC modulok ismerete és azok alkalmazása

Feladatok

  • Egyedi gépek tervezéséhez és gyártásához szükséges tevékenységek ellátása, az ehhez tartozó dokumentáció elkészítése
  • Prototípusok és szériatermékek gyártásának felügyelete és műszaki koordinálása
  • Beszállítókkal való műszaki kapcsolattartás
  • A területre vonatkozó tervezési előírások, szabványok ismerete és releváns belső dokumentumok napra készen tartása
  • Tervezési és gyártási dokumentáció készítése, egyszerűsítése, szabványosítása

Előny

  • Eplan szoftver ismerete
  • Releváns szakmai szabványok ismerete
  • ATEX ismeret
  • Észak-amerikai robbanásbiztonsági szabványok ismerete
  • Műszerezés, beavatkozók kiválasztásában tapasztalat
  • Mérnöki Kamarai tagság

Jelentkezését csatolt önéletrajzával ezen az e-mail címen várjuk: hr@rotachrom.com

Villamos tervező mérnök pozíció két főre | Rotachrom Technologies LLC.