Image Not Found On Media Library

Termelési asszisztens

Gyorsan fejlődő, tőkeerős technológiai cég keres gyártási területre, Kecskemétre Termelési asszisztens munkatársat. A feladat általánosan a termelés támogatása, gyártási megrendelések kezelése. A tervezett kolléga a gyártási szervezeti egységben tevékenykedik, ugyanakkor a vállalaton belül is széleskörű együttműködésben látja el tevékenységét.

Általános pozícionálás

Fő feladatok

  • A gyártási csapat támogatása
  • Megrendelések koordinálása
  • Gyártással kapcsolatos számlázás előkészítése
  • Megrendelések kiszállításának megszervezése
  • Belső kapcsolattartás a logisztikával, kutatás-fejlesztéssel, értékesítéssel és pénzüggyel
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, saját belső rendszer feltöltése adatokkal
  • Egyéb ad hoc feladatok (nyilvántartások készítése, szerződések kezelése, stb.)

Elvárások

  • Kommunikációképes angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Önálló munkavégzés, precizitás,
  • Különböző vállalatirányítási rendszerek elsajátítására való hajlandóság
  • Microsoft Office 365 felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook stb.)

További előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • NAVISION rendszer ismerete

Jelentkezését csatolt önéletrajzával ezen az a-mail címen várjuk: challenge@rotachrom.com

Szabad állások – Termelési asszisztens | Rotachrom Technologies LLC.