Image Not Found On Media Library

Külkereskedelmi ügyintéző/
Trade administrator

Gyorsan fejlődő, tőkeerős technológiai cégünkhöz keresünk  Külkereskedelmi ügyintéző munkatársat budapesti munkavégzéssel. A feladat általánosan az értékesítés támogatása, az export- és importtevékenység adminisztratív feladatainak ellátása. Leendő kollégánk a kereskedelmi szervezeti egység tagjaként, a vállalat egyéb területeivel széleskörű együttműködésben látja el tevékenységét.

Általános pozícionálás

Fő feladatok

  • Az értékesítők tevékenységének támogatása
  • Az értékesítők által megkötött külkereskedelmi ügyletek realizálásában való aktív közreműködés;
  • Az export-, importengedélyek beszerzése, az igazolások, bizonylatok és más okmányok pontos kitöltése;
  • Fuvaroztatás, vámkezelés intézése;
  • Okmányok kezelése, engedélyek beszerzése;
  • Kapcsolattartás a hatóságokkal és az üzleti partnerekkel;
  • Dokumentálás, adminisztratív teendők ellátása
  • Riportok összeállítása.

Elvárások

  • Kereskedelmi vagy gazdasági végzettség
  • Minimum 3 év szakmai gyakorlat (export/import)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (word, excel, power point)
  •  Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Kiváló kommunikációs készség, precizitás, kitartás, felelősségvállalás, dinamizmus
  • Általános, szakmai és esztétikai igényesség

További előnyök

  • Vállalkozási, számviteli, tervezési ismeretek, valamint áruismeret;
  • Közgazdasági, jogi ismeretek;
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret

Jelentkezését csatolt önéletrajzával ezen az a-mail címen várjuk: challenge@rotachrom.com

Szabad állások – Külkereskedelmi ügyintéző/Trade administrator | Rotachrom Technologies LLC.