Automatizálási mérnök pozíció két főre

Munkavégzés helye

Kecskemét

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség (mechatronikai /villamos /gépész /informatikus)
  • Automatizálási mérnökként vagy célgéptervezésben szerzett szakmai tapasztalat
  • 2 év PLC programozási tapasztalat
  • Siemens WinCC SCADA rendszer ismerete
  • Erős analitikai gondolkodásmód, problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret

Feladatok

  • Egyedi gépek tervezéséhez és gyártásához szükséges tevékenységek ellátása, az ehhez tartozó dokumentáció elkészítése
  • Prototípusok és szériatermékek gyártásának felügyelete és műszaki koordinálása
  • Beszállítókkal való műszaki kapcsolattartás
  • A területre vonatkozó tervezési előírások, szabványok ismerete és releváns belső dokumentumok napra készen tartása
  • Tervezési és gyártási dokumentáció készítése, egyszerűsítése, szabványosítása

Előny

  • Eplan szoftver ismerete
  • Releváns szakmai szabványok ismerete
  • ATEX ismeret
  • Észak-amerikai robbanásbiztonsági szabványok ismerete
  • Műszerezés, beavatkozók kiválasztásában tapasztalat
  • Mérnöki Kamarai tagság

Érdekes projektek

  • Célgéptervezése, gyártása és folyamatos fejlesztése, változatos ipari környezetben robbanásbiztos környezettől kezdve a teljesen leszabályozott felhasználó környezetig (kozmetika, élelmiszeripar, gyógyszeripar)
  • Fontos kihangsúlyozni, hogy a munka változatos és nem tömegtermelés és a jelöltnek kiemelt szerepe lesz a vezérlés logikájának kialakításától kezdve annak valódi programozásáig. Továbbá multifunkciós csapatban tud részt venni, sokféle háttérrel rendelkező kollégákkal.

Interjú

Két körös online interjúra lehet számítani.

Jelentkezését csatolt önéletrajzával ezen az e-mail címen várjuk: hr@rotachrom.com

Automatizálási mérnök pozíció két főre | Rotachrom Technologies LLC.